ŠUMPERKSKO

V úterý 6. března krátce před třetí hodinou odpolední došlo na silnici II. třídy č. 446 v úseku mezi obcemi Hrabišín a Libina k havárii osobního vozu Renault Thalia.

Čtyřiašedesátiletá řidička tam s vozem po projetí levotočivé zatáčky dostala smyk. Vyjela vlevo mimo vozovku, kde narazila do břehu příkopu. Po nárazu se vozidlo přetočilo na střechu.

Při nehodě se řidička zranila. Zdravotnickou záchrannou službou byla převezena k ošetření do nemocnice v Šumperku.

Dechová zkouška, které se řidička na místě podrobila, vyloučila její ovlivnění alkoholickými nápoji. Škoda na vozidle byla předběžně odhadnuta na částku 50 tisíc korun.

Přestupek motoristky policisté vyřešili uložením pokuty v příkazním řízení.

Autor / zdroj: Mgr. Jiřina Vybíhalová

Turisty dělí od jedinečné vyhlídky třiaosmdesát schodů

Začátkem prosince se otevřela zbrusu nová rozhledna Kopaninka nedaleko obce Repechy na Prostějovsku. Vyhlídková věž se nachází v nadmořské výšce přes

Jihlava si z Prostějova odváží cenné vítězství

Prostějov hostil lídra Chance ligy a začátek utkání vyšel Jestřábům parádně. V první minutě šli do vedení díky brance Tomáše Nouzy. Jihlava dokázala r

Takticky skvěle zvládnuté utkání přineslo Prostějovu výhru nad Vsetínem

Utkání zpočátku neodpovídalo předpovědím, že v soubojích těchto týmů padá spousta branek. První třetina skončila 0:0, ale poté se s góly roztrhl pytel