Sportovně společenská událost s Mikulášskou nadílkou pomůže i dětským domovům a handicapovaným

Společnost TK PLUS pořádá ojedinělou sportovní a společenskou událost pro děti Sportovní hvězdy dětem s Mikulášskou nadílkou. Součástí akce bude charitativní pomoc dětským domovům a handicapovaným dětem.

Fotbal 13.4.2019

Výhru Ústí proti Prostějovu režíroval Brak

Za Armu se dvakrát prosadil Vojtěch Brak, za hosty se trefil do černého jen Jan Vošahlík. Ústí se tak kvůli zaváhání Hradce Králové přiblížilo barážovým příčkám.

Fotbal 18.3.2019

Proti Prostějovu se Hradec prosadil třikrát

Hradečtí fotbalisté nenechali proti třináctému Prostějovu nic náhodě a od prvních minut si šli za ziskem tří bodů.

Hokej 13.3.2019

Vsetín postupuje do semifinále, Prostějovu obrat nevyšel

Valaši zvládli rozhodující utkání vypjaté série s prostějovskými Jestřáby a postupují do semifinále. Vsetín tak naplnil cíl, který si vytyčil před sezonou a o možnost účasti v extraligové baráži vyzve českobudějovický Motor.

Hokej 11.3.2019

Prostějov si vybojoval rozhodující sedmou bitvu proti Vsetínu

K play-off patří velké příběhy a jeden takový píše družina Jiřího Vykoukala. Jestřábi dokázali vyhrát na ledě Vsetína, snížit sérii a v domácím utkání předvedli jeden z nejpovedenějších výkonů v novodobé historii klubu.

Fotbal 10.3.2019

České Budějovice vezou všechny body z Prostějova

Ve druhém jarním utkání fotbalisté Dynama opět udeřili v 15. minutě a stejně jako ve Vlašimi zvítězili 1:0.

Hokej 2.3.2019

Luboš Rob nasměroval Vsetín k zisku prvního bodu v sérii

Vsetín zahájil utkání aktivně a první vlnu radosti na Lapači rozpoutal přesnou trefou Luboš Rob. Tentýž hráč obstaral také uklidňující druhou trefu v prostředním dějství.

Sport 12.2.2019

Sportovcem roku je parašutista Gečnuk. Mezi týmy jsou nejlepší volejbalistky Prostějova

Parašutista Jiří Gečnuk ovládl osmnáctý ročník ankety Sportovec Olomouckého kraje. Český reprezentant v individuální akrobacii a přesnosti přistání během své kariéry posbíral celou řadu medailí.

Hokej 27.1.2019

Přerov vybojoval čtvrté hanácké derby, rozhodla ho druhá třetina

Definitivně stvrdili, že se jim ve vyhecovaných bitvách daří víc než jejich oblastnímu rivalovi. Hokejisté Přerova o třetím skalpu Prostějova v aktuální sezoně rozhodli povedeným výkonem ve druhé třetině.

Hokej 24.1.2019

Čtyřgólová kanonáda ve druhé třetině rozhodla o vítězství prostějovské letky nad Slavií

V první třetině nebylo moc akcí, které by zahřály diváky na promrzlém prostějovském stadionu. To druhá třetina byla úplně o něčem jiném. Čtyři branky, které padly v rozmezí sedmi minut, rozhodly celé utkání.

Hokej 20.1.2019

Prostějov veze všechny body z Jihlavy

Jihlavu položil špatný vstup do utkání a její náskok na prvním místě se smrskl na pouhé dva body, neboť Vsetín jasně přehrál Kladno.

Hokej 15.1.2019

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Hokej 18.12.2018

V retro dresech Motor zničil Prostějov

Motor v 36. kole Chance ligy na domácím ledě přejel prostějovské Jestřáby, když vyhrál jednoznačně 7:1. O své výhře rozhodli Budějovičtí v první třetině, kterou jasně ovládli 4:0 a soupeře už následně nepustili ke slovu.

Hokej 10.12.2018

Jihlava si z Prostějova odváží cenné vítězství

Prostějov hostil lídra Chance ligy a začátek utkání vyšel Jestřábům parádně. V první minutě šli do vedení díky brance Tomáše Nouzy. Jihlava dokázala rychle srovnat, ale konec třetiny byl po brance Divíška 2:1 pro Prostějov. Ve druhé třetině Jihlava dokázala otočit skóre ve svůj prospěch a udržela ho až do konce.

Hokej 6.12.2018

Takticky skvěle zvládnuté utkání přineslo Prostějovu výhru nad Vsetínem

Utkání zpočátku neodpovídalo předpovědím, že v soubojích těchto týmů padá spousta branek. První třetina skončila 0:0, ale poté se s góly roztrhl pytel. Žálčík a Starý poslali Jestřáby do vedení 1:0 a 2:1. Vítěznou branku vstřelil v 46. minutě Jan Zdráhal.

Hokej 29.11.2018

Frýdek-Místek doma rozstřílel Prostějov

Již v první třetině se Slezané ujali čtyřbrankového vedení. Nakonec domácí dali sedm branek a Vít Christov vstřelil hattrick.

Hokej 25.11.2018

Zápas Třebíče s Prostějovem rozhodla lepší produktivita hostů

Utkání Horácké Slavie s Prostějovem nabídlo divákům parádní podívanou, kterou nakonec rozhodla lepší koncovka zkušenějších hostů.

Fotbal 27.10.2018

V nastaveném čase vystřelil tři body Lukáš Zoubele

Fotbalová Vysočina znovu vydřela body v závěru utkání. Proti velmi dobře hrajícímu Prostějovu přežila několik šancí soupeře, sama neproměnila řadu příležitostí a v páté minutě nastaveného času se dočkala gólové euforie!.

Fotbal 19.8.2018

Hradec si veze z Prostějova bod za bezbrankovou remízu

Duel nabídl hodně tvrdých soubojů, bojovnosti a také několik zajímavých šancí. Ale když se na jedné straně neuchytily možnosti Kropáčka či Ďurděviče, na straně druhé pak především střely Hapala a Píchala, tak se oba týmy rozešly smírně s výsledkem 0:0.

Fotbal 13.8.2018

České Budějovice jsou stoprocentní i po zápase s Prostějovem

Ve čtvrtém kole Jihočeši vyhráli nad Prostějovem 3:1. Rozuzlení přišlo znovu až ve druhém poločase a opět to byli střídající hráči, kteří zlomili celé utkání na stranu Dynama.