Archiv článků - SPORT

Hokej 10.2.2016

Šumperk poprvé v této sezóně podlehl Prostějovu

Šumperští hokejisté doma podlehli Prostějovu 1:2 po prodloužení. Šumperk tak získal v domácím prostředí pouze bod a vzhledem k tomu, že Most opět dokázal porazit celek ze špice tabulky, tak ztrácí na předposlední místo již 2 body.

Hokej 30.1.2016

Jihlava získala s Prostějovem tři body

Jihlava porazila prostějovské Jestřáby i potřetí v sezoně, tentokrát po výsledku 3:1.

Sport 27.1.2016

České ženské ragby skokanem roku

Příznivci ragby si v loňském roce přišli opravdu na své. Rok 2015 patřil díky mistrovství světa jednoznačně mužskému ragby a o skvěle sehrané duely nebyla nouze. Zajímavé věci se ale děly i v ženské kategorii tohoto sportu.

Basketbal 21.1.2016

Prostějov díky skvělé druhé čtvrtině jasně přehrál Děčín

Hlavní podíl na vítězství Ariete měla výborná obrana Ariete v prvním poločase, kdy hostující Děčín domácí udrželi na 21 bodech, a také excelentní střelecký výkon Lukáše Palyzy

Volejbal 20.1.2016

Prostějov sahal v Turecku po senzačním vítězství

Blizoučko obrovskému překvapení byly prostějovské volejbalistky v 5. kole základní skupiny C evropské Ligy mistryň 2015/16. Na hřišti istanbulského Eczacibasi vedly 2:1 na sety a ve čtvrté sadě měly tři mečboly.

Hokej 16.1.2016

Jestřábi urvali 18 vteřin před koncem bod s Českými Budějovicemi

Závěr z říše snů předvedli prostějovští hokejisté, ti ještě ve 46. minutě prohrávali s favorizovaným Motorem 0:3.

Fotbal 14.1.2016

Nejlepší mladé fotbalisty Olomouckého kraje bude vychovávat nová akademie

Nejnadanější mladé fotbalisty z Olomouce a okolí bude od příštího školního roku sdružovat nová Regionální fotbalová akademie Olomouckého kraje.

Hokej 14.1.2016

Jestřábi díky skvělé první třetině rozstříleli Benátky

Zápas s Benátkami rozhodl v podstatě jeho úvod, protože v první dvacetiminutovce nasázeli Hanáci do sítě hostí čtyři branky. V následných dvou třetinách pak oba týmy vždy přidaly po jedné brance, takže konečný stav utkání byl 6:2 pro Jestřáby.

Hokej 10.1.2016

Jestřábi podali proti Kladnu vynikající výkon, lepší tým však tentokrát nevyhrál

Bod uhráli Jestřábi v domácím zápase s prvním týmem tabulky, Kladnem. Ještě po druhé třetině to však vypadalo, že by mohli pomýšlet i na tříbodový zisk.

Hokej 19.12.2015

Prostějov veze z Havířova tři body

Předehrávané utkání 34. kola WSM ligy přivedlo na havířovský led prostějovské Jestřáby. Ti měli do zápasu lepší vstup a v první třetině si vybojovali dvoubrankový náskok.

Hokej 13.12.2015

WSM Liga: Jihlava i Kladno bez bodu, Slavia s Budějovicemi stáhly náskok

Kladno sice doma dostalo sedm branek od Litoměřic, ale po překvapivém zaváhání Jihlavy v Prostějově ale zůstávají Rytíři stále v čele ligové tabulky.

Sport 10.12.2015

RunCzech hledá 12 odvážných žen do nového ročníku projektu na podporu běhání

Organizátoři RunCzech běžecké ligy otevřeli další, již sedmý, ročník projektu Johnson & Johnson Women´s Challenge, jehož cílem je motivovat ženy k běhání. Do projektu se mohou přihlásit všechny ženy, které chtějí začít s běháním, nebo se v běhání zlepšit.

Hokej 29.11.2015

WSM Liga: Ve šlágru kola Slavia vyhrála na Kladně, Jihlava opět vyhrála

Jihlava vyhrála v Litoměřicích podesáté v řadě a drží první pozici. Slavia po výhře na Kladně je třetí, ale přiblížila se svému soupeři na druhém místě.

Volejbal 26.11.2015

Potřetí v letošní Champions League podlehl Prostějov 0:3

Ani třetí kolo základní části CEV DenizBank Champions League Women 2015/16 prostějovským volejbalistkám radost nepřineslo.

Hokej 22.11.2015

WSM Liga: Dukla ubránila první příčku před Kladnem

Dukla před pěti tisíci diváky porazila v krásné bitvě Motor a nadále vede tabulku ligy.

Sport 4.11.2015

Registrace 20. ročníku Juniorského maratonu otevřeny

Úterní půlnoc je okamžikem spuštění registrace na jubilejní 20. ročník Juniorského maratonu. Jeho semifinálová kola se uskuteční v dubnu příštího roku po celé České republice.

Hokej 25.10.2015

WSM Liga: Zápas o vedoucí příčku vyhrál Motor, do závěsu se posunulo Kladno

Pořadí na čele WSM Liga se po tomto kole proměnilo.

Sport 19.10.2015

Čeští sudokáři slavili na 10. mistrovství světa úspěch

Chytré hlavy se setkaly v bulharské Sofii na 24. mistrovství světa v logice a na 10. mistrovství světa v luštění sudoku.

Hokej 17.10.2015

WSM Liga: Vedoucí trio Slavia, České Budějovice i Kladno bez bodu

Patnácté kolo přineslo mnoho překvapení. Nikdo z vedoucí trojky nedokázal vybojovat ani bod.

Sport 14.9.2015

Rugby World Cup: Největší sportovní událost roku se blíží!

V pátek 18. září startuje v Anglii napjatě očekávané Mistrovství světa v ragby, bez nadsázky největší sportovní událost letošního roku.