Archiv článků - SPORT

Post
Sport 25.4.2014

Čeští ragbisté si zahrají na Mistrovství Evropy s Moldavskem

V sobotu 26. 4. 2014 od 14 hodin čeká českou ragbyovou reprezentaci na hřišti Slavie zápas s Moldavskem. CE Group Arena bude svědkem posledního českého utkání na Mistrovství Evropy v divizi 1B. Tým se však nevzdává, tvrdě trénuje a bude hrát opět na 100 %.


Post
Sport 18.4.2014

RunCzech podporuje mládež i neziskové organizace

Jak rozběhat teenagery ze zajetí světa tabletů a mobilů? Postavte je na start běžeckého závodu.


Post
Motorsport 17.4.2014

Letošní série závodů Czech Hero Ride odstartuje již o prvním květnovém víkendu

Začátkem měsíce května zahájí organizátoři jarní část série závodů historických automobilů Czech Hero Ride, které proběhnou na řadě atraktivních míst České republiky. Vznik originálního projektu iniciovala vloni agentura CzechTourism.


Post
Sport 11.3.2014

RunCzech běžecká liga představuje nová bezpečnostní pravidla

Akce s několika tisícovou účastí si vyžadují také důsledná bezpečnostní opatření. Proto se organizátoři RunCzech běžecké ligy ve spolupráci se záchrannými a bezpečnostními složkami rozhodli zavést několik změn v pravidlech.


Post
Hokej 10.3.2014

Radegast hledá fanoušky, které je skutečně slyšet. Překoná někdo 119,3 decibelů?

Jako startující letadlo. Tak loni fandili hokejoví příznivci Vítkovic, kteří byli těmi nejhlasitějšími. Jejich 119,3 decibelů je pořádnou výzvou pro příznivce účastníků play off nejvyšší hokejové soutěže.


Post
Sport 6.3.2014

Paralympiáda na vlnách Českého rozhlasu

Stejně jako ze Zimních olympijských her v Soči přinese Český rozhlas i z těch paralympijských exkluzivní reportáže, rozhovory a další zajímavosti.


Post
Sport 1.3.2014

5 momentů, které zajistily snowboardingu místo na olympiádě

Na letošní olympiádě patřil snowboarding beze sporu k nejsledovanějším sportům. I když se to dnes nezdá, ještě před dvaceti lety však o jízdě na prkně věděl málokdo.


Post
Fotbal 21.2.2014

Sparta získá titul, dolů půjde Znojmo a Baník

Titul půjde do Čech, sestupy na Moravu. Tak vidí před zahájením jarní části druhou polovinu sezóny fotbalové ligy bookmakeři sázkové kanceláře Unibet.


Post
Hokej 19.2.2014

Na postup do semifinále budou Češi potřebovat překvapit

Slovenskou překážku čeští hokejisté překonali a potvrdili nálepku favorita. Necelých 20 hodin poté je čeká čtvrtfinále, a pokud chtějí hrát o medaile, budou tentokrát muset sundat nálepku favoritů z Američanů.


Post
Hokej 17.2.2014

Bratrovražedný boj o čtvrtfinále podle bookmakerů vyhraje Česko

O zápas delší než bylo plánováno, bude pro české hokejisty eventuální cesta za olympijskou medailí. Osmifinálový zápas se Slováky by ale měli zvládnout.


Post
Sport 17.2.2014

Aleš Valenta šokuje, znovu se pouští do boje o zlato

Olympijské medaili obětoval mnohé, hazardoval dokonce s vlastním životem. Tehdy se mu jeho risk vyplatil a za trojité salto s pěti vruty získal v Salt Lake City nejen kov nejcennější, svým skokem se navždy zapsal do dějin akrobatického lyžování.


Post
Hokej 11.2.2014

Čeští hokejisté jdou do prvního zápasu olympiády jako outsideři

Nejdůležitější soutěž olympiády začíná. Ve středu se v Soči rozběhne hokejový turnaj a čeští hokejisté budou u toho, v prvním zápase se střetnou se Švédy.


Post
Sport 7.2.2014

Radní Olomouckého kraje schválili příspěvky pro sportovce

Celkem 605 žádostí o finanční příspěvek v oblasti sportu projednali na svém čtvrtečním zasedání radní Olomouckého kraje.


Post
Sport 7.2.2014

Čeští biatlonoví hrdinové se v novém kalendáři převtělili do role válečníků

Mise pro olympijskou sezonu je jasná: na střelnici pod pěti kruhy trefit medaili. Čeští biatlonisté se před ničím jen tak nezastaví, jsou připraveni bojovat a Alpine Pro společně s nimi. Tak zní motto, se kterým vyrazil český biatlonový tým do Soči.


Post
Sport 31.1.2014

Zimní olympiáda dětí a mládeže skončila, Olomoucký kraj na ní získal osm medailí

Hry VI. zimní olympiády dětí a mládeže na Vysočině oficiálně skončily před týdnem. Sportovci Olomouckého kraje reprezentovali region s plným nasazením, ziskem osmi olympijských medailí částečně splnili očekávání.


Post
Sport 22.1.2014

Mladí olympionici Libereckého kraje nadále drtí na zimních hrách soupeře

V těchto dnech se na Vysočině odehrávají souboje mladých sportovců všech krajů celé republiky. Po prvních dvou dnech Her VI. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky 2014 je Liberecký kraj v bodování krajů na prvním místě s celkovým počtem 213 bodů a se ziskem 32 medailí.


Post
Sport 17.1.2014

Vlajkonoška české výpravy šárka strachová balí na olympiádu

Do zahájení XXII. zimních olympijských her zbývají pouhé tři týdny, přípravy vrcholí. Kufry do ruského Soči balí i česká medailová naděje a vlajkonoška národního týmu Šárka Strachová.


Post
Sport 27.12.2013

Češi jsou milovníky zimních sportů. Nejoblíbenější je lyžování, zájem roste i o snowboarding

Obliba zimních sportovních radovánek u Čechů stále roste. Mezi nejoblíbenější rekreační sporty patří sjezdové lyžování a snowboarding.


Post
Fotbal 4.12.2013

Fotbalovou ligu vyhraje Sparta, dolů míří Bohemians a Ostrava

Česká fotbalová liga je v polovině, její jarní část bude dostihem dvou koní bojujících o čelo. Zbytek pelotonu pak čeká bitva o vyhnutí se černému Petru sestupu.


Post
Sport 29.11.2013

Sportovcem roku se stane Hejnová, souboj o zbylé „medaile“ bude těsný

Vítěz je jasný, bojuje se jen o další medaile. Tak vidí bookmakeři sázkové kanceláře Unibet výsledky tradiční české ankety Sportovec roku pro rok 2013, jejíž výsledky budou vyhlášeny v polovině prosince.


<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA