AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis:
Autor / zdroj: HZS Olomouckého kraje
16.4.2020

Náročný zásah hasičů u destrukce objektu Adolfovice, Jesenicko

JESENICKO

Tři jednotky z řad profesionálních a dobrovolných hasičů na několik hodin zaměstnala destrukce objektu, bývalé restaurace v Adolfovicích.

Oznámení o této nepříjemné situaci převzalo centrum tísňového volání HZS Olomouckého kraje ve středu , krátce po deváté hodině ranní. V budově došlo ke zřícení části stropu v patře s bytovou jednotkou. Naštěstí se vše obešlo bez zranění. 

K místu vyrazila jednotka stanice Jeseník, včetně speciální, předurčené techniky a také operační středisko zalarmovalo místní dobrovolnou jednotku Bělá pod Pradědem. Průzkumem a následnou komunikací se zástupci stavebního úřadu a statikem bylo rozhodnuto o uchránění stavby a zároveň eliminaci hrozící celkové destrukce budovy.

Autor / zdroj: Zdeněk Hošák

DALŠÍ ČLÁNKY

Navzdory pandemii se bude i letos konat Festival bulharských filmů

Pořadatelé upravili formát a letos můžete festival navštívit z pohodlí a hlavně bezpečí svého domova. Již dvanáctý ročník v řadě proběhne online. Díky

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line. Když se nemůžete potkat v divadle, tak se vám divadelníci snaží přiblížit aspoň takto na dá

V Prostějově se otevře nové odběrové místo

Od pondělního rána funguje v Prostějově fungovat odběrové místo pro pacienty s podezřením na koronavirus.

DNES SE STALO

POZVÁNKA OBRAZEM